opinieopinie facebookfacebook DojazdDojazd UEUE

SPA

W ramach pobytu, do dyspozycji naszych Gości jest basen o wymiarach 6m na 12m i głębokości 130cm. Basen posiada wodne hydromasaże, a dopełnieniem kompleksu jest jacuzzi. Z basenem sąsiadują pomieszczenia łaźni parowej i sauny.

Jako "Hotel Przyjazny Rodzinie" wyposażyliśmy nasz kompleks basenowy w zabawki dmuchane, które z pewnością umilą Państwu i Maluchom wodną przygodę.

JACUZZI

Kompleks basenowy to także jacuzzi. Hydromasaż to doskonały sposób na utrzymanie higieny, korzystnie wpływa na kondycję nie tylko fizyczną, ale i psychiczną. Hydromasaż pomaga likwidować bóle artretyczne i bóle głowy. Ciepła woda sprawia, że włókna kolagenowe stają się bardziej rozciągliwe, a mięśnie rozluźnione. Hydromasaż stymuluje wyzwalanie endorfin, naturalnego środka przeciwbólowego. Zwiększony przepływ krwi przenosi tlen i substancje odżywcze do bolących mięśni i usuwa toksyny z organizmu. Hydromasaż rozluźnia mięśnie i kończyny przynosząc pożądany efekt i ulgę. Hydromasaż pomaga również zrelaksować się i walczyć ze skutkami stresu. Ciepło, lepsze krążenie, spadek napięcia i szybsze usuwanie zakwasów ułatwiają spokojny sen. Po krótkim seansie każdy poczuje się zrelaksowany.

Kompleks basenowy jest do Państwa dyspozycji od godziny 09:00 do 21:00

Dodatkowe godziny otwarcia strefy basenu
Miesiąc: czerwiec
Dni: sobota i niedziela
Godziny: od 07:00 do 21:00
Długi weekend czerwcowy: 04, 05, 06, 07 czerwca od 07:00 do 21: 00