opinieopinie facebookfacebook DojazdDojazd UEUE

SPA

W ramach pobytu, do dyspozycji naszych Gości jest basen o wymiarach 6m na 12m i głębokości 130cm. Basen posiada wodne hydromasaże, a dopełnieniem kompleksu jest jacuzzi. Z basenem sąsiadują pomieszczenia łaźni parowej i sauny.

Jako "Hotel Przyjazny Rodzinie" wyposażyliśmy nasz kompleks basenowy w zabawki dmuchane, które z pewnością umilą Państwu i Maluchom wodną przygodę.

Pływanie dla dzieci do lat 7
Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku od 4 do 7 roku życia. Zajęcia prowadzą trenerzy pływania Polskiego Związku Pływackiego. Realizacja programu nauki pływania „Wodna Przygoda” dostosowanego do wieku i umiejętności uczestników.
 
Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i  czwartek w  grupie szkoleniowej 4-7 lat
Opłatę za lekcje goście hotelowi i osoby z zewnątrz uiszczają u prowadzących zajęcia.

W trakcie zajęć dla dziecie basen jest wyłaczony z użytku dla Gości hotelowych w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 16:30 do 18:45 począwszy od 23.09.2014

Zajęcia przeprowadza firma Aquado.
Więcej informacji można uzyskać na stronie www.aquado.com.pl


JACUZZI

Kompleks basenowy to także jacuzzi. Hydromasaż to doskonały sposób na utrzymanie higieny, korzystnie wpływa na kondycję nie tylko fizyczną, ale i psychiczną. Hydromasaż pomaga likwidować bóle artretyczne i bóle głowy. Ciepła woda sprawia, że włókna kolagenowe stają się bardziej rozciągliwe, a mięśnie rozluźnione. Hydromasaż stymuluje wyzwalanie endorfin, naturalnego środka przeciwbólowego. Zwiększony przepływ krwi przenosi tlen i substancje odżywcze do bolących mięśni i usuwa toksyny z organizmu. Hydromasaż rozluźnia mięśnie i kończyny przynosząc pożądany efekt i ulgę. Hydromasaż pomaga również zrelaksować się i walczyć ze skutkami stresu. Ciepło, lepsze krążenie, spadek napięcia i szybsze usuwanie zakwasów ułatwiają spokojny sen. Po krótkim seansie każdy poczuje się zrelaksowany.

Kompleks basenowy jest do Państwa dyspozycji od godziny 09:00 do 21:00