opinieopinie facebookfacebook DojazdDojazd UEUE

Obiekt

Partnerzy biznesowi Ośrodka SPA Bagiński & Chabinka

 

Travel Netto - biuro usług turystycznych specjalizujące się w organizacji pobytów wypoczynkowych oraz kuracyjnych nad polskim morzem.
Już od 24 lat pod marką TUI dbamy o naszych Klientów na polskim rynku turystycznym. To dzięki nim możemy stale rozwijać swoją bogatą ofertę i tworzyć produkty, które pozwalają spełniać te bliższe i dalsze marzenia - marzenia o podróżach życia.
Alextour Biuro Usług Turystycznych, wyróżnia się ponad 10 letnim doświadczeniem w turystyce krajowej i zagranicznej. Skupiamy się głównie na organizacji pobytów kuracyjnych, wypoczynkowych nad Polskim morzem jak i programów objazdowych po Polsce i krajach przygranicznych.
Jesteśmy jedną z kilku firm w Polsce, które zajmują się kompleksową budową i wyposażeniem basenów i wanien z hydromasażem w oparciu o najlepsze technologie renomowanych firm polskich i zagranicznych.
Solid Security to doświadczenie, wiedza oraz profesjonalizm działań na rynku ochrony osób i mienia.
Specjalizujemy się w kompleksowym dostarczaniu oraz wdrażaniu rozwiązań informatycznych do obiektów hotelowych, gastronomicznych oraz uzdrowiskowych i SPA.
Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce wśród liderów technologii online dla branży hotelarskiej. Już od ponad 10 lat zdobywamy doświadczenie i dostarczamy rozwiązania dla naszych Klientów,  którzy wprowadzają je w życie w marketingu internetowym i sprzedaży online.
Ecolab - to specjalista w zakresie profesjonalnego utrzymania higieny. Oferuje produkty, sprzęt i maszyny, technologie czyszczenia, serwis, doradztwo.
Portal rezerwacji on-line wySPAazdrowia.pl
Portal rezerwacji on-line Booking.com
Zapraszamy Cię do odbycia niezwykłej podróży.
Podczas wizyty w Bałtyckim Parku Miniatur, spacerując wzdłuż miniaturowego wybrzeża Bałtyku, przemierzysz granice wszystkich państw leżących nad Bałtykiem.

Bagińscy SPA to kameralny Ośrodek wypoczynkowy położony w nadbałtyckiej miejscowości Pobierowo. Ośrodek świadczy usługi hotelarskie, gastronomiczne, konferencyjne oraz spa & wellness. 

Firma specjalizuje się w budowie apartamentów w najatrakcyjniejszych miejscach nadmorskich. Słyniemy z jakości wciąż powiększającej się liczby nowych inwestycji. Nasze apartamenty to połączenie luksusu i tradycji za naprawdę przystępną cenę.

Herbaty Dilmah to dar natury, który w pełni doceniamy. W odpowiednim momencie zrywamy listki, przetwarzamy je tradycyjnymi, sprawdzonymi sposobami i szczelnie pakujemy, żeby zabezpieczyć to, co w nich najlepsze, aż do chwili zaparzenia.

W produkcji i dystrybucji wina AMBRA specjalizuje się od 1994 r. W tym samym roku spółka pozyskała również inwestora branżowego - Sektkellerei Schloss Wachenheim AG (obecnie: Schloss Wachenheim AG)

Clarena powstała z pasji tworzenia. Pomysłodawcą i twórcą firmy jest Patricia Popławska, właścicielka i prezes zarządu.Drogeria wyróżnia się asortymentem i podejściem do sprzedaży kosmetyków - to pierwsze miejsce we Wrocławiu, w którym można skorzystać z porady kosmetyczki.