Nasze SPA

  • pl
  • en
  • de
NATURALNE ŹRÓDŁO ODNOWY

Nasze SPA

W trosce o zdrowie i dobrą kondycję psychiczną oraz świetny wygląd naszych Gości przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę zabiegów w duchu filozofii "Sanus per aquam" (zdrowie przez wodę).

Decydując się na korzystanie z naszej oferty zabiegowej, możecie mieć Państwo pewność, że zostaną one precyzyjnie wykonane przez naszych specjalistów. Dajemy Państwu gwarancję, że zabiegi zostaną prawidłowo dobrane, a poprzez ich fachowe wykonanie przyniosą zaskakujące efekty: prawdziwe piekno i zdrowie.

SPA oznacza zabiegi i terapie oparte na preparatach wykorzystujących bogactwo wody morskiej, źródlanej oraz termalnej, różne techniki masaży czy kąpiele z różnymi dodatkami.

Recepcja SPA & WELLNESS

Czynna codziennie od 09:00 do 17:00. Rezerwacja zabiegów: 91 32 67 287, spa@miedzyzdrojespa.pl
RELAKS I WYPOCZYNEK

Basen i Jacuzzi

W ramach pobytu, do dyspozycji naszych Gości oddajemy nowoczesny  basen o wymiarach 6 m na 12 m i głębokości 130 cm. Basen posiada wodne hydromasaże oraz fontannę wodną. W strefie wypoczynku na Gości czekaja komfortowe leżaki.

Dopełnieniem kompleksu jest przestronne jacuzzi. Jacuzzi korzystnie wpływa na kondycję nie tylko fizyczną, ale i psychiczną. Z basenem sąsiadują pomieszczenia łaźni parowej i sauny. Wyposażyliśmy nasz kompleks basenowy w zabawki dmuchane, które z pewnością umilą Państwu i Maluchom wodną przygodę.

Basen czynny codziennie.

Uprzejmie informujemy, że basen jest wyłączony z użytkowania podczas trwania gimnastyki wodnej.
W tym czasie zapraszamy do korzystania z sauny, łaźni parowej oraz jacuzzi.

Serdecznie zapraszamy Gości z zewnątrz do relaksu w naszej strefie basenu.
Osoba dorosła: 35 zł za 1 godzinę
Dziecko 5 - 12 lat: 20 zł za 1 godzinę
dziecko do 5 lat: bezpłatnie

PEŁNE ROZLUŹNIENIE

Łaźnia i Sauna

W trosce o zdrowie i dobrą kondycję oddajemy do Państwa dyspozycji saunę suchą i łaźnię parową. Wizyta w saunie lub łaźni parowej pozwoli wyeliminować skutki przemęczenia, pomoże usunąć toksyny z organizmu, poprawi krążenie oraz zapewni relaks.

REGENERACJA SIŁ

Masaże

W trosce o zdrowie i dobrą kondycję oraz świetny wygląd naszych gości przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę masaży klasycznych oraz orientalnych.

Oferujemy odprężające masaże, który pozwolą na zregenerowanie sił i chwilę zapomnienia o otaczającym świecie. Sprawdź tutaj jakie są wskazania i przeciwskazania do zabiegu masażu.

SZYBKI RELAKS

DAY SPA

SPA Bagiński & Chabinka to miejsce w którym tworzymy idealną atmosferę przez cały rok.

Z myślą o osobach, które nie mogą sobie pozwolić na dłuższy wypoczynek i odnowę przygotowaliśmy ofertę Day Spa. Całodzienny pobyt w Spa z pewnością doda energii i witalności.

PIĘKNY WYGLĄD

Pielęgnacja i Kosmetyka

SPA Bagiński & Chabinka tworzy wyjątkową atmosferę, pobudzającą każdy zmysł. 

Naszym celem jest dbanie o piękny wygląd i dobre samopoczucie w oparciu o wykorzystanie naturalnych składników najwyższej jakości, gwarantujących wysoką skuteczność oraz efektywność wykonywanych zabiegów.

W naszej ofercie pielęgnacyjnej znajdują się zarówno zabiegi na twarz, jak i na ciało.

ZABIEGI NA CIAŁO           ZABIEGI NA TWARZ

DLA ZDROWIA

Zabiegi Terapeutyczne

Podczas pobytu w SPA Bagiński & Chabinka możesz wzmocnić własne zdrowie. Zabiegi borowinowe, lasery, prądy to tylko kilka z wielu zabiegów dostępnych w naszym SPA. 

Zabiegi fizjoterapeutyczne wykonywane są na podstawie skierowania od lekarza.

ROMANTYCZNE SPA

SPA dla DWOJGA

Romantyczna kąpiel ok.2 godziny – 300 zł
Romantyczna kąpiel w wannie z hydromasażem przy blasku świec z winem musującym, owocami oraz nastrojową muzyką.

Romantyczny masaż dla dwojga 30 min. - 200 zł

Szczegóły i rezerwacja
Recepcja SPA & WELLNESS
Tel: + 48 91 32 67 287
E-mail: spa@miedzyzdrojespa.pl